SMART MARKER

SMART MARKER je moderní bezdrátové zařízení, které udělá chytrou záznamovou plochu z každé tabule, flipchartu nebo jiné, fixem popisovatelné plochy. Bezpečně zaznamenává všechny Vaše poznámky a náčrtky, ukládá je nebo streamuje v reálném čase do dalších připojených chytrých zařízení.

Velikost snímané plochy je až neuvěřitelných 5 metrů na šířku a 1,5 metru na výšku. Dostatečně velká plocha na zachycení Vašich myšlenek a nápadů.

Díky podpoře všech současně používaných operačních systémů tak můžete SMART MARKER použít v libovolném zařízení. Na cestách s mobilním telefonem nebo tabletem, v kanceláři s počítačem a doma třeba s notebookem. Aplikace Equil Note je zcela zdarma k dispozici na App Store, Google Play nebo na www.myequil.com.

SMARTMARKER

Co je to SMART MARKER

SMART MARKER je moderní bezdrátové zařízení, které udělá chytrou záznamovou plochu z každé tabule, flipchartu nebo jiné, fixem popisovatelné plochy. Bezpečně zaznamenává všechny Vaše poznámky a náčrtky, ukládá je nebo streamuje v reálném čase do dalších připojených chytrých zařízení. Velikost...
>

eBeam MARKER software

Záznam a editace Aplikace eBeam Maarker umožňuje záznam, editaci, sdílení a synchronizaci Vašich poznámek. Je zcela zdarma dostupná pro všechny mobilní platformy - Android, iOS, Windows i Mac OS. V aplikaci můžete vše dodatečně upravit, změnit barvy, přidat texty, dokonce obrázky a teprve, až je...
>